In Waldeck, Loosduinen komt een nieuwe plek waar senioren ze...
Zo lees je over Lars, vrijwilliger in het hospice, die vertelt hoe waardevol en bijzonder zijn werk is. Onze vertrouwde buschauffeur JP neemt ons weer mee in een rit vol warme ontmoetingen en herkenbare momenten. En Wil Vis deelt hoe belangrijk contact, gezelligheid en muziek voor haar zijn.
Daarnaast staan de prachtige talenten van onze bewoners in de schijnwerpers. Van tekenen en handwerken tot muziek maken, talent kent geen leeftijd en brengt plezier en verbinding
Verder blikken we terug op de logeerweek Beter Thuis met Dementie. Een waardevolle week waarin mensen met dementie en hun mantelzorgers samen konden ontspannen, leren en nieuwe ervaringen opdoen.
Nieuwsgierig geworden? De digitale editie van het Eykenblad (nummer 3 van 2025) staat voor je klaar. Klik op de button hieronder en ontdek alle verhalen.
In Waldeck, Loosduinen komt een nieuwe plek waar senioren ze...
Wat begon als een mooi initiatief, groeide uit tot vier onve...
Deze zomer wil Stichting Eykenburg het bronzen certificaat v...